Baner z okładką książki Już za tydzień poznamy Mądre Książki 2015 roku!

Już za tydzień poznamy Mądre Książki 2015 roku!

baner_mkJuż tylko tydzień pozostał do rozstrzygnięcia konkursu na Mądrą Książkę Roku 2015! Z wytypowanych przez redaktorów i ekspertów Fundacji Euklidesa 15 pozycji jurorzy konkursu wybiorą najlepszą popularnonaukową książkę dla dorosłych i dla dzieci wydaną w języku polskim w 2015 roku.

Książki nominowane do nagrody w edycji 2015

Serwis internetowy konkursu Mądra Książka Roku

Uroczystość przyznania nagród i wręczenia statuetek wybranym przez Jury zwycięzcom odbędzie się 19 kwietnia 2016 w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Konkurs organizują Uniwersytet Jagielloński – w tym strona naukowa  www.NAUKA.uj.edu.pl – i Fundacja Popularyzacji Nauki im. Euklidesa.

O przebiegu uroczystości i wynikach konkursu będziemy Was na bieżąco informować, także na naszym profilu w portalu Facebook!