Baner z okładką książki Konkurs: Książka historyczna nie musi być nudna!

Konkurs: Książka historyczna nie musi być nudna!

Czy książki o historii muszą być nudne i nieatrakcyjne? NIE! Wydawnictwo Znak Horyzont proponuje wszystkim, obecnym i przyszłym autorom, niezwykły konkurs!

Książki historyczneOd 11 czerwca można nadsyłać propozycje publikacji – monografii historycznych, które w naszej opinii mają szansę stać się bestsellerami. W zamierzeniu pomysłodawców konkurs ma promować nowe podejście do pisania książek historycznych. Powinny one być fascynujące, intrygujące i odważne. Trudno się z tym nie zgodzić bo przecież takie książki wszyscy chcielibyśmy czytać!

Konkurs zostanie rozegrany w dwóch etapach. Najpierw jury wybierze najlepsze pomysły i podda je pod głosowanie internautów na stronie www.zostanautorem.pl. Osoba, której pomysł najbardziej spodoba się jurorom i internautom otrzyma nagrodę w wysokości 20 tys. zł i będzie miała szansę na opublikowanie książki! Partnerem konkursu są księgarnie Matras zaś patronem honorowym konkursu jest znany historyk – Norman Davies.

Mamy nadzieję, że w konkursie weźmie udział wiele osób – zarówno doświadczonych jak i początkujących autorów. Być może już niedługo półki księgarni zapełnią się nowymi, fascynującymi książkami historycznymi!

serwis konkursu „Książka historyczna nie musi być nudna!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content