Baner z okładką książki Czytaj i pomagaj

Czytaj i pomagaj

Ratuj zagrożone gatunki zwierząt razem z WWF i PWN. Kupując symboliczną cegiełkę, lub bilet na spotkanie premierowe książki „Animal Rationale” możesz wesprzeć akcję „Czytaj i pomagaj”.

„Czytaj i pomagaj”, to akcja która towarzyszy premierze książki Animal Rationale. Jak zwierzęta mogą nas inspirować? Rodzina, edukacja, biznes, autorstwa Pawła Fortuny i Łukasza Bożyckiego. W ramach kampanii prowadzona jest sprzedaż symbolicznych cegiełek oraz biletów na spotkanie premierowe książki, które odbędzie się 16 września 2015 o godzinie 19:00 w Teatrze Syrena w Warszawie. Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany Fundacji WWF Polska, która działa na rzecz ochrony przyrody i zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt.

Power Show Paweł Fortuna & Łukasz Bożycki będzie niezwykłą sesją inspiracji, w trakcie której autorzy książki zaprezentują intrygujące efekty spotkania przyrodnika i psychologa. Podczas wystąpienia nie tylko nawiążą do „Animal Rationale”, ale opowiedzą o swoich inspiracjach, motywacjach i doświadczeniach ze wspólnych przyrodniczych eskapad.

Organizatorem akcji „Czytaj i pomagaj” jest Wydawnictwo Naukowe PWN we współpracy z Fundacją WWF Polska i pod patronatem magazynu National Geographic.

Video zaproszenie: https://www.youtube.com/watch?v=AwOqjweSdFk
Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji. Więcej informacji www.animalrationale.pwn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content