Baner z okładką książki Wystartowała FUNDACJA EUKLIDESA!

Wystartowała FUNDACJA EUKLIDESA!

Wkraczamy na nowy poziom popularyzacji nauki! Tworzymy organizację pozarządową, która będzie inspirować i pobudzać do promowania odkryć naukowych oraz budować świadomość społeczną przez edukację naukową. Tworzymy FUNDACJĘ EUKLIDESA!

Serwis internetowy Fundacji Euklidesa

Serwis internetowy Fundacji Euklidesa

Od ponad roku wspieracie nas swoją obecnością, śledzicie nowości pojawiające się w serwisie Mądre Książki i na naszych profilach w portalach społecznościowych. To dzięki Wam podejmujemy się kolejnego ważnego zadania i rozwijamy naszą działalność. Dajecie nam siłę i pokazujecie, że warto zajmować się popularyzacją nauki, tłumaczeniem świata, który nas otacza! Jesteśmy Wam za to bardzo wdzięczni i dlatego chcemy zrobić jeszcze więcej!

Organizacja pozarządowa, którą właśnie powołaliśmy do życia da nam możliwość szerszego działania i kreowania kolejnych projektów wspierających naukę. W sposób szczególny będziemy otwierać się na rodziców i nauczycieli, by pomagać im w dziele edukacji kolejnych pokoleń. Naszym paliwem i największym przyjacielem będzie natomiast naukowy świat i jego pasja. Chcemy być jeszcze bliżej naukowców, wspierać ich przez szkolenia i warsztaty, stwarzać dla nich przestrzeń do promocji swoich osiągnięć i zachęcać do tworzenia literatury popularnonaukowej. Będziemy także walczyć o uzdolnionych uczniów, którzy już teraz wykazują zainteresowanie nauką i jej sekretami.

Szczególną rolę w naszych działaniach będą odgrywać nowe technologie i narzędzia służące popularyzacji nauki, także internetowe. Mamy wiele pomysłów i planów! Wszystkie będziemy się starali zrealizować, konsekwentnie i z głęboką wiarą w sens popularyzacji nauki. Liczymy na Wasze nieustające wsparcie i zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my pragną lepszego i nowoczesnego świata mądrych i świadomych potęgi nauki ludzi.

Jeśli macie pomysły na popularyzację nauki, chcecie zaangażować się w zmienianie świata lub potrzebujecie wsparcia w swoich działaniach popularyzatorskich – piszcie do nas! Jesteśmy otwarci na Wasze opinie i wskazówki! Uczyńmy świat mądrzejszym, dostarczając inteligentnej rozrywki i zaspokajając ciekawość, która w nas drzemie! Pomóżcie nam w opowiadaniu o sekretach nauki i wyjaśnianiu niezwykłości naszego świata!

Nauka jest dla wszystkich i powinna służyć wszystkim!

Serwis internetowy Fundacji Euklidesa: www.fundacjaeuklidesa.org

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content