Gdzie ten ssak?

Nakładem Agencji Wydawniczej Jerzy Mostowski ukazała się kolejna część znakomitej edukacyjnej serii Wysil wzrok. Książka Gdzie ten ssak? zabiera młodego czytelnika w świat stworzeń, których różnorodność jest niezwykła. Frapujące informacje o ssakach krajowych zdobią wspaniałe ilustracje, wiernie odzwierciedlające ich wygląd.

Każdy temat dotyczący grupy zwierząt składa się z planszy informacyjnej oraz planszy na spostrzegawczość, na której trzeba odszukać wskazaną liczbę osobników poszczególnych gatunków. W razie wątpliwości można skorzystać z odpowiedzi na końcu książki. Publikacja podpowiada również, jak obserwować ssaki oraz jak im pomagać. Prezentuje też zestawienie tropów najpopularniejszych ssaków. Urozmaiceniem lektury jest tematyczna gra planszowa dla całej rodziny.

Książka
• ćwiczy spostrzegawczość
• rozbudza ciekawość
• wzbogaca wiedzę
• uczy szacunku do przyrody
• rozwija słownictwo
• zachęca do kreatywności

Wysil wzrok to niesamowita seria książek edukacyjnych, której wyróżnikiem są realistyczne ilustracje oraz plansze na spostrzegawczość. Publikacje są pięknie wydane w dużym formacie i twardej, uszlachetnionej oprawie. Świetny pomysł na prezent nie tylko dla małych i dużych pasjonatów przyrody, lecz także dla każdego, kogo chcemy zainteresować światem zwierząt! W serii ukazały się do tej pory książki: Gdzie ten ptak? oraz Gdzie ten ssak?

Wyjątkowa książka dla prawdziwych bystrzaków!
Zawiera 7 plansz na spostrzegawczość.
Zachwyca realizmem i szczegółowością ilustracji.
Przedstawia ponad 70 gatunków ssaków.
Proponuje grę edukacyjną zwierzęca ekspedycja.

Wydawnictwo:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content