Niki i Tesla. Kolejne dwie części znakomitej serii już w księgarniach!

Nakładem Wydawnictwa RM właśnie ukazały się dwa kolejne tomy przygód sympatycznego rodzeństwa, które ma talent do eksperymentów naukowych i pakowania się w wielkie kłopoty! Mądre Książki patronują temu wydawnictwu!

 

Bunt armii robotów

W tej książce czytelnicy znajdą instrukcje jak samemu zbudować robot z przedmiotów i narzędzi, które są można znaleźć w domu.

Kiedy w miasteczku Half Moon Bay dochodzi do licznych włamań, jedenastoletni detektywi Niki i Tesla postanawiają schwytać sprawców. Aby tego dokonać, będą musieli opracować mnóstwo nowych gadżetów i wynalazków! W poświęconej robotom kontynuacji powieści ,,Niki i Tesla. Laboratorium pod napięciem” niezwykłe rodzeństwo wybuduje cztery różne droidy z przedmiotów, które można znaleźć w domu.

Przekonajcie się, czy Niki i Tesla zdołają złapać przestępcę i powstrzymać jego armię robotów, zanim będzie za późno!

Niki i Tesla. Pojedynek tajnych agentów 

Po schwytaniu gangu porywaczy i pokonaniu armii robotów jedenastoletnie rodzeństwo – Niki i Tesla Holt – marzą o krótkim wypoczynku. Czeka ich jednak trzecia zagadka. Okazuje się bowiem, że w domu ich ukochanego (i nieco szalonego) wujka Newta pojawił się szpieg!  Kto wie, może chce wykraść rodzinne tajemnice?! Czy jest nim nowy asystent pracujący w laboratorium? Tępiciel insektów? Sprzątaczka? A może ktoś zupełnie nieoczekiwany?

Na to pytanie znajdziecie odpowiedź w III tomie serii NIKI I TESLA pt. ,,Pojedynek tajnych agentów”, w którym sympatyczne rodzeństwo będzie musiało niesamowite gadżety, od maszyn kodujących i proszku do badania odcisków palców po kamery szpiegowskie i alarmy przeciwwłamaniowe. Co najważniejsze, instrukcje dotyczące ich budowy dołączono do książki, więc także Czytelnik będzie mógł je skonstruować!

Patronat medialny nad książkami sprawują TVP ABC, portale: Dziecko w Warszawie, Kulturatka.pl, Czas Dzieci, Mądre Książki, oraz Dziecięca Fizyka i Magazyn Victor Junior.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content