Carbon Footprint Summit 2021

Carbon Footprint Summit 2021

1 wydarzenie Carbon Footprint Foundation 2021

2 dni

3 strefy tematyczne: #TECH #IDEA #Facts

W ciągu dwóch dni wydarzenie zgromadzi wielu ekspertów, aktywistów, wynalazców i przedstawicieli odpowiedzialnego biznesu, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i zainspirują uczestników do działania na rzecz klimatu.

Celem szczytu jest poprowadzenie interdyscyplinarnego dialogu klimatycznego pomiędzy przedstawicielami:

  • nauki #FACTS,
  • zrównoważonego biznesu #TECH,
  • aktywizmu społecznego #IDEA,

aby wspólnie wypracować nowe rozwiązania, nawiązać wartościowe kontakty i zaktywizować społeczeństwo oraz instytucje do podejmowania odpowiedzialnych środowiskowo działań.

Oprócz licznych prelekcji, paneli dyskusyjnych i przestrzeni targowej, uczestnicy będą mieli możliwość udziału w wielu eko-aktywnościach.

 

Dlaczego warto wziąć udział?

Dowiesz się o aktualnych wyzwaniach klimatycznych i proponowanych rozwiązaniach, które mają szansę odmienić perspektywę świata 2050, ponadto spotkasz się z ekspertami i influencerami, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami. Będziesz mieć okazję porozmawiać z nimi w kuluarach. Dodatkowo przygotowano wiele innych eko aktywności m.in. w strefie warsztatów,strefie rodzica oraz strefa sharingowej.

Aby uczestniczyć w jedynym takim szczycie klimatycznym poświęconym śladowi węglowemu i przeprowadzonym w formule festiwalu pełnym aktywności i eko-atrakcji.- zarejestruj się na https://carbonfootprintsummit.com/rejestracja/.

Twój udział w wydarzeniu jest neutralny klimatycznie.

Strona internetowa wydarzenia.

Informacja prasowa do pobrania.

Wydarzenie zostało objęte patronatem merytorycznym Mądrych Książek. 

Autor

Redaktorka portalu Mądre Książki. Koordynatorka konkursu Mądra Książka Roku.
Google+