Baner z okładką książki Targi Książki w Krakowie coraz bliżej!

Targi Książki w Krakowie coraz bliżej!

1380563.3Już w październiku rozpocznie się 18 edycja krakowskich Targów Książki! Impreza odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków w dniach 23-26 października br.

Jak zapewniają organizatorzy targów w tym roku będzie okazja do spotkania najpoczytniejszych autorów z Polski i zagranicy. Na targach zaprezentują się także czołowe wydawnictwa oraz znane osobistości świata kultury, sportu, mediów i polityki. Jak zwykle organizatorzy spodziewają się tłumów czytelników, spragnionych kontaktów ze swoimi ulubionymi pisarzami. Krakowskie targi to będzie największe i najważniejsze wydarzenie branży wydawniczo-księgarskiej w Polsce w 2014 roku.

Ubiegłoroczne targi były wyjątkowe i cieszyły się niezwykłym zainteresowaniem publiczności.  Według szacunkowych danych w tym wydarzeniu wzięło udział ponad 40 tysięcy osób, co jest rekordem frekwencji.

Na targach zaprezentowanych zostanie wiele wydawnictw popularnonaukowych. Właśnie dlatego w tym roku ekipa MĄDRYCH KSIĄŻEK będzie obecna na targach – czekajcie na naszą relację foto-video!

Serwis TARGÓW KSIĄŻKI w Krakowie

Przeczytaj relację z ubiegłorocznej 17 edycji Krakowskich Targów Książki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content