Trwają prace nad naszą „apką”!

Trwają prace nad naszą „apką”!

00 Uchylamy rąbka tajemnicy! Prace nad aplikacją mobilną Mądrych Książek idą pełną parą! Jest już gotowy projekt graficzny i rozpoczęły się prace programistyczne.

Nasza aplikacja pozwoli wszystkim użytkownikom nie tylko czytać recenzje i informacje pojawiające się w serwisie, ale także, dzięki mechanizmowi geolokalizacji, odnaleźć najbliższą księgarnię lub bibliotekę. Każdy użytkownik będzie mógł również spersonalizować wygląd aplikacji na swoim urządzeniu tak, aby wyświetlane treści odpowiadały jego zainteresowaniom. Wszystkie recenzje, artykuły i aktualności otrzymasz prosto na swoje urządzenie od razu, gdy pojawią się na serwisie.

02Aplikacja powstaje w ramach projektu „Mądre Książki dla każdego: literatura popularnonaukowa i jej niezwykła rola w tłumaczeniu i upowszechnianiu nauki”. Będzie ona dostępna na większości urządzeń mobilnych, zarówno na platformie Android (możliwość pobrania ze sklepu Play Store), jak i iOS (do pobrania ze sklepu App Store). Dodatkowo aplikację będzie można pobrać bezpośrednio z serwisu Mądre Książki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Google+